Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

GYEREK QUADOK

Rendezés:

QUAD GYEREK APOLLO SNIPER 125 FEKETE/NARANCS

Cikkszám: ATV-125 SNIP NARANCS
529.900 Ft

QUAD GYEREK APOLLO COMMANDER 125 PIROS

Cikkszám: ATV-125 COM PIROS
529.900 Ft

QUAD GYEREK APOLLO AVANGER 125 ZÖLD

Cikkszám: ATV-125 AV ZÖLD
529.900 Ft

QUAD GYEREK KXD-001 FEKETE

Cikkszám: L85AG4FH1P
320.000 Ft

QUAD GYEREK KXD-006 TEREP

Cikkszám: KXD-006 TEREP
399.990 Ft

QUAD GYEREK KXD-004 TEREP

Cikkszám: KXD-004 TEREP
399.990 Ft

Garancia

Minden általunk forgalmazott használt járműre a törvény által előírt 1 év szavatosságot vállalunk. Ezen felül az első 6 hónapban használt járműveinkre motorikus garanciát vállalunk, illetve az injenktoros járművek üzemanyag rendszerére pedig 1év garanciát vállalunk.

Garanciális meghibásodás esetén kizárólag Szegeden a Galád-Motor Kft.-nél szervizeljük a motorokat.

Minden esetben érdeklődj a kiválasztott jármű állapotáról, kollégáinktól korrekt valós információkat fogsz kapni.

Szállítás

Cégünk vállalja az általa forgalmazott járművek házhozszállítását. Ennek díja kilométerenként 150ft. A számítás módja pl. Szegeről Gyulára a távolság 110km a szállítás díja 16500ft. Hívd a +36703402564 telefonszámot ad meg a pontos címedet és kiszámoljuk a pontos szállítási költséget. Az összegről minden esetben átutalásos számlát állítunk ki, a szállítás díját előre kell utalni, és amikor a pénz beérkezik a motort az előre megbeszélt időben kiszállítjuk.

A szállítási költség kifizetése nem jár vásárlási kötelezettséggel, de vissza akkor sem jár, ha a vevő eláll a jármű megvásálásától. A szállítás költsége oly módon csökkenthető, ha az azonos irányba több motort is szállítani kell így a költség megoszlik. Erről érdeklődj +36703402564-es telefonszámon.